Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Centrum Handball Liga Lašská liga 2019-20 Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 3. kolo FL 4. kolo FL

Kalendář

<leden 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
.
Šimon Blecha
Post
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození 2005
Výška cm
Váha kg
Počet startů 14
Počet branek 53
Starty
Žákovská liga starších žáků
08.12. [AO039] Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc 1966 19 : 25 5 branek
08.12. [AO037] TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek 13 : 27 7 branek
08.12. [AO035] Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla B 23 : 16 7 branek
08.12. [AO032] Polanka - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 18 5 branek
MSK_OLK Starší žáci
17.11. [TC054] HBC Olomouc 1966 A - Fr.-Místek A 35 : 20 0 branek
17.11. [TC053] Házená Velká Bystřice - Fr.-Místek A 19 : 34 3 branek
02.11. [TC042] Fr.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná 29 : 19 7 branek
02.11. [TC040] Fr.-Místek A - Ostrava 16 : 20 2 branek
19.10. [TC029] Fr.-Místek A - Karviná A 22 : 21 6 branek
19.10. [TC028] TJ Tatran Litovel - Fr.-Místek A 19 : 27 5 branek
12.10. [TC023] Fr.-Místek A - Polanka 20 : 18 2 branek
12.10. [TC022] Kopřivnice - Fr.-Místek A 25 : 16 0 branek
15.09. [TC005] Fr.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná 27 : 22 3 branek
15.09. [TC004] Ostrava - Fr.-Místek A 23 : 19 1 branek