Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Centrum Handball Liga Lašská liga 2019-20 Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 3. kolo FL

Kalendář

<leden 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
.
Matyas Teichmann
Post
Mateřský klub TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození 2008
Výška cm
Váha kg
Počet startů 22
Počet branek 36
Starty
MSK_OLK Mladší žáci
23.11. [TE054] Kopřivnice - Ostrava 20 : 19 1 branek
23.11. [TE053] Fr.-Místek A - Ostrava 20 : 17 0 branek
09.11. [TE042] Ostrava - Házená Velká Bystřice 24 : 10 2 branek
09.11. [TE040] Ostrava - Karviná A 27 : 20 0 branek
03.11. [TE029] Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná A 20 : 18 0 branek
03.11. [TE028] Polanka - Ostrava 19 : 21 0 branek
13.10. [TE024] TJ Tatran Litovel - Ostrava 28 : 32 0 branek
13.10. [TE023] HBC Olomouc 1966 - Ostrava 19 : 28 0 branek
06.10. [TE018] Ostrava - Kopřivnice 29 : 19 1 branek
06.10. [TE016] Ostrava - Fr.-Místek A 11 : 27 0 branek
21.09. [TE005] Ostrava - Házená Velká Bystřice 24 : 16 0 branek
21.09. [TE004] Karviná A - Ostrava 8 : 26 0 branek
MSL Mladší žáci II.
24.11. [TG027] Ostrava B - Nový Jičín 26 : 14 4 branek
24.11. [TG025] Ostrava B - Hlučín 27 : 9 7 branek
10.11. [TG024] Hlučín - Ostrava B 16 : 29 2 branek
10.11. [TG023] Kopřivnice B - Ostrava B 16 : 31 2 branek
20.10. [TG015] Ostrava B - Krmelín 38 : 25 3 branek
20.10. [TG013] Ostrava B - Hlučín 26 : 8 2 branek
05.10. [TG009] Kopřivnice B - Ostrava B 12 : 27 3 branek
05.10. [TG008] Nový Jičín - Ostrava B 15 : 31 3 branek
22.09. [TG006] Havířov - Ostrava B 8 : 30 4 branek
22.09. [TG005] Kopřivnice B - Ostrava B 17 : 20 2 branek