Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Kalendář

<srpen 2019>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Program soutěže MSL Muži I.

podzim - 1. kolo - rozpis

Orlová - TJ Holešov B 7.9. 09:00
TJ Senice na Hané - Trnávka 8.9. 10:15
TJ Sokol Horka n.M. - Krmelín 8.9. 15:00

podzim - 2. kolo - rozpis

Trnávka - TJ Sokol Horka n.M. 15.9. 10:00
Suchdol n/O - Orlová 15.9. 14:30
TJ Holešov B - TJ Senice na Hané 15.9. 14:30

podzim - 3. kolo - rozpis

TJ Senice na Hané - Suchdol n/O 22.9. 10:15
Krmelín - Trnávka 22.9. 10:30
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Holešov B 22.9. 15:00

podzim - 4. kolo - rozpis

Orlová - TJ Senice na Hané 28.9. 09:00
Suchdol n/O - TJ Sokol Horka n.M. 29.9. 14:30
TJ Holešov B - Krmelín 29.9. 14:30

podzim - 5. kolo - rozpis

Krmelín - Suchdol n/O 6.10. 09:30
Trnávka - TJ Holešov B 6.10. 10:00
TJ Sokol Horka n.M. - Orlová 6.10. 15:00

podzim - 6. kolo - rozpis

Orlová - Krmelín 12.10. 09:00
TJ Senice na Hané - TJ Sokol Horka n.M. 13.10. 10:15
Suchdol n/O - Trnávka 13.10. 14:30

podzim - 7. kolo - rozpis

Trnávka - Orlová 20.10. 10:00
Krmelín - TJ Senice na Hané 20.10. 10:30
TJ Holešov B - Suchdol n/O 20.10. 14:30

jaro - 8. kolo - rozpis

Trnávka - TJ Senice na Hané 27.10. 10:00
Krmelín - TJ Sokol Horka n.M. 27.10. 10:30
TJ Holešov B - Orlová 27.10. 14:30

jaro - 9. kolo - rozpis

Orlová - Suchdol n/O 2.11. 09:00
TJ Senice na Hané - TJ Holešov B 3.11. 10:15
TJ Sokol Horka n.M. - Trnávka 3.11. 15:00

jaro - 10. kolo - rozpis

Trnávka - Krmelín 29.3. 10:00
Suchdol n/O - TJ Senice na Hané 29.3. 14:30
TJ Holešov B - TJ Sokol Horka n.M. 29.3. 14:30

jaro - 11. kolo - rozpis

TJ Senice na Hané - Orlová 5.4. 10:15
Krmelín - TJ Holešov B 5.4. 10:30
TJ Sokol Horka n.M. - Suchdol n/O 5.4. 15:00

jaro - 12. kolo - rozpis

Orlová - TJ Sokol Horka n.M. 18.4. 09:00
Suchdol n/O - Krmelín 19.4. 14:30
TJ Holešov B - Trnávka 19.4. 14:30

jaro - 13. kolo - rozpis

Trnávka - Suchdol n/O 26.4. 10:00
Krmelín - Orlová 26.4. 10:30
TJ Sokol Horka n.M. - TJ Senice na Hané 26.4. 15:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Orlová - Trnávka 2.5. 09:00
TJ Senice na Hané - Krmelín 3.5. 10:15
Suchdol n/O - TJ Holešov B 3.5. 14:30