Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Kalendář

<září 2019>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Program soutěže MSK_OLK Starší žáci

MSK_OLK Starší žáci - 2. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice 28.9. 08:30
Kopřivnice - Karviná A 28.9. 10:00
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A 28.9. 11:30
Fr.-Místek A - Házená Velká Bystřice 29.9. 09:00
Polanka - Ostrava 29.9. 09:00
Házená Velká Bystřice - HBC Olomouc 1966 A 29.9. 10:20
Ostrava - TJ Tatran Litovel 29.9. 10:20
Fr.-Místek A - HBC Olomouc 1966 A 29.9. 11:40
Polanka - TJ Tatran Litovel 29.9. 11:40

MSK_OLK Starší žáci - 3. kolo - rozpis

Kopřivnice - Fr.-Místek A 12.10. 08:30
Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná 12.10. 09:00
Fr.-Místek A - Polanka 12.10. 10:00
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Tatran Litovel 12.10. 10:30
Kopřivnice - Polanka 12.10. 11:30
Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel 12.10. 12:00
HBC Olomouc 1966 A - Ostrava 13.10. 11:00
Ostrava - Karviná A 13.10. 12:30
HBC Olomouc 1966 A - Karviná A 13.10. 14:00

MSK_OLK Starší žáci - 4. kolo - rozpis

Házená Velká Bystřice - Kopřivnice 19.10. 09:00
Kopřivnice - Ostrava 19.10. 10:30
Házená Velká Bystřice - Ostrava 19.10. 12:00
TJ Tatran Litovel - Fr.-Místek A 19.10. 13:00
Fr.-Místek A - Karviná A 19.10. 14:20
TJ Tatran Litovel - Karviná A 19.10. 15:40
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966 A 20.10. 14:15
HBC Olomouc 1966 A - Polanka 20.10. 15:45
TJ Sokol Centrum Haná - Polanka 20.10. 17:15

MSK_OLK Starší žáci - 5. kolo - rozpis

Kopřivnice - HBC Olomouc 1966 A 2.11. 08:30
Fr.-Místek A - Ostrava 2.11. 09:00
HBC Olomouc 1966 A - TJ Tatran Litovel 2.11. 10:00
Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná 2.11. 10:20
Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 2.11. 11:30
Fr.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná 2.11. 11:40
Polanka - Karviná A 3.11. 13:00
Karviná A - Házená Velká Bystřice 3.11. 14:20
Polanka - Házená Velká Bystřice 3.11. 15:40

MSK_OLK Starší žáci - 6. kolo - rozpis

Ostrava - Polanka 17.11. 08:00
HBC Olomouc 1966 A - Házená Velká Bystřice 17.11. 09:00
Polanka - TJ Tatran Litovel 17.11. 09:15
Házená Velká Bystřice - Fr.-Místek A 17.11. 10:30
Ostrava - TJ Tatran Litovel 17.11. 10:30
HBC Olomouc 1966 A - Fr.-Místek A 17.11. 12:00
Karviná A - Kopřivnice 17.11. 13:00
Kopřivnice - TJ Sokol Centrum Haná 17.11. 14:20
Karviná A - TJ Sokol Centrum Haná 17.11. 15:40

MSK_OLK Starší žáci - 7. kolo - rozpis

MSK_OLK Starší žáci - 8. kolo - rozpis

MSK_OLK Starší žáci - 9. kolo - rozpis

MSK_OLK Starší žáci - 10. kolo - rozpis

MSK_OLK Starší žáci - 11. kolo - rozpis

MSK_OLK Starší žáci - 12. kolo - rozpis