Moravskoslezský
krajský svaz házené

Kalendář

<prosinec 2018>
poútstčtsone
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
.
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub SK Žeravice
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
14.12. 20:00 AA084 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 29
1.12. 18:00 AA070 HC ROBE Zubří - TJ Tatran Litovel 37 : 28
17.11. 17:00 AA059 TJ Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň 21 : 37
13.10. 18:00 AA032 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 28
2.liga muži JM
2.12. 14:30 AE055 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov 26 : 23
25.11. 17:00 AE054 Telnice - TJ Sokol II. Prostějov 39 : 31
2.liga muži SM
6.10. 15:00 AF014 Házená Uničov - SKH Polanka n.O 32 : 24
30.9. 14:30 AF012 SKH Polanka n.O - MHK TAEDA Karviná 22 : 27
22.9. 18:30 AF006 Vsetín - L.Zubří 28 : 22
1.liga starší dorostenci
18.11. 17:00 AG043 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 26 : 29
2.liga starší dorostenci V
25.11. 12:30 AI054 Sokol Újezd u Brna - Žeravice 43 : 30
22.9. 16:30 AI006 Vsetín - Bohunice 47 : 32
1.liga mladší dorostenci
18.11. 15:00 AJ043 Karviná - Pepino SKP F-M 21 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
30.9. 12:30 ALB012 SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice 23 : 20
Český pohár mužů
19.10. 17:00 AM055 Vsetín - HC ROBE Zubří 34 : 33
17.10. 18:15 AM061 Val.Meziříčí - Kopřivnice 18 : 48
15.9. 15:00 AM044 Házená Uničov - HC Zlín 28 : 35
15.9. 10:30 AM046 SK Droždín - Velká Bystřice 27 : 24
Český pohár žen
27.9. 18:00 AN016 Kunovice - HK Hodonín 20 : 41
1.liga ženy
9.12. 17:00 AR065 SK UP Olomouc - Sokol V. Meziříčí 30 : 29
1.liga starších dorostenek
3.11. 11:00 AUA042 SHK Veselí n.M. - Poruba A 23 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
3.11. 13:30 AVB039 SKH Velká n.V. - Karviná 39 : 34
MOL liga žen
12.9. 17:00 AW007 Sokol Poruba - Slavia Praha 22 : 17
Jihomoravská liga st. žákyní
3.11. 09:00 LG021 SHK Veselí n. M. - Bohunice 30 : 4
Jihomoravská liga ml. žáků
25.11. 15:15 LH054 Telnice - Handball Brno B 24 : 11
Jihomoravská liga ml. žákyní
3.11. 15:00 LJ031 Velká n.V. B - Ivančice 4 : 13
LOLK Starší žáci
27.10. 10:00 OB028 Házená Velká Bystřice - Sokol Horka n.M. 23 : 19
20.10. 10:30 OB023 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 18 : 18
LOLK Mladší žactvo I.
20.10. 09:00 OC013 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel 18 : 20
LOLK Mladší žactvo II.
27.10. 12:30 OD024 SK Droždín - Házená Uničov 17 : 11
Další
Kalendář