Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Kalendář

<říjen 2019>
poútstčtsone
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
.
Anna Pietrová
Mateřský klub TJ TŽ Třinec
Rok narození 2000
Typ licence Licence C
Platnost licence 5.5.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
29.9. 16:00 AF007 Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 37 : 27
2.liga starší dorostenci V
29.9. 14:00 AI012 Sokol Ostrava - HBC Olomouc 1966 29 : 43
15.9. 17:30 AI083 Házená Paskov - Nové Bránice 42 : 40
2.liga mladší dorostenci - SM
29.9. 12:00 ALB007 Sokol Ostrava - HCB Karviná B 30 : 26
2.liga ženy - východ
6.10. 16:00 AT014 Karviná - Hodonín B 30 : 37
2.liga mladší dorostenky - východ
6.10. 14:00 AVB016 Karviná - Bohunice 19 : 28
15.9. 15:00 AVB006 Paskov - Sokol Hrabůvka 17 : 29
MSL Muži I.
22.9. 10:30 TA012 Krmelín - Trnávka 28 : 14
Kalendář
20.10. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB027 SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel
20.10. 16:30 2.liga muži SM AF027 SKH Polanka n.O - Napajedla
3.11. 09:00 MSK_OLK Mladší žáci TE028 Polanka - Ostrava
3.11. 10:15 MSK_OLK Mladší žáci TE029 Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná A
3.11. 13:00 MSK_OLK Starší žáci TC037 Polanka - Karviná A
3.11. 14:20 MSK_OLK Starší žáci TC038 Karviná A - Házená Velká Bystřice
10.11. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB038 SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice
10.11. 16:30 2.liga muži SM AF038 SKH Polanka n.O - TJ Tatran Litovel B
16.11. 14:30 1.liga starších dorostenek AUA054 Poruba A - DHK Baník Most
16.11. 16:30 1.liga mladší dorostenky AV054 Poruba - DHK Baník Most
24.11. 10:30 2.liga ženy - východ AT030 L.Zubří - SK Žeravice
24.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB057 1.SC Bohumín - HC Nový Jičín
24.11. 15:45 2.liga starších dorostenek AUB057 Bohumín - Astra Praha
30.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI070 Házená Paskov - Zlín
1.12. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB059 HC Nový Jičín - HCB Karviná B
8.12. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI077 Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice