Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Kalendář

<leden 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
.
Tomáš Pernička
Mateřský klub TJ Cement Hranice
Rok narození 1980
Typ licence Licence C
Platnost licence 6.1.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.11. 18:00 AE037 HBC Olomouc 1966 - Újezd u Brna 34 : 27
2.liga starší dorostenci V
7.9. 14:00 AI087 Žeravice - Házená Paskov 33 : 24
2.liga mladší dorostenci - JM
24.11. 12:30 ALA050 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966 30 : 28
9.11. 13:30 ALA037 HBC Olomouc 1966 - Uh. Hradiště 41 : 22
3.11. 09:00 ALA031 Uh. Hradiště - Házená L. Hustopeče 41 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
22.9. 17:00 ALB002 TJ Sokol Horka n.M. - Rožnov p.R. 31 : 38
Český pohár mužů
15.9. 15:30 AM044 SK Žeravice - HK Bystřice p.H. 26 : 27
1.9. 17:00 AM017 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim 19 : 34
31.8. 15:00 AM015 Házená Uničov - HBC Olomouc 1966 30 : 26
2.liga ženy - východ
20.10. 15:30 AT024 Házená Velká Bystřice - HC Nový Jičín 41 : 19
2.liga mladší dorostenky - východ
1.12. 18:00 AVB059 SK Žeravice - Sokol Hrabůvka 37 : 25
27.10. 09:00 AVB036 TJ Holešov - SK Žeravice 14 : 28
Jihomoravská liga mužů
3.11. 11:00 LA016 Uh. Hradiště - Měnín 43 : 23
Mladší žáci II
6.10. 17:00 OB062 SK Žeravice - TJ Cement Hranice 27 : 12
6.10. 15:30 OB061 Házená Uničov - TJ Cement Hranice 24 : 10
6.10. 14:00 OB012 SK Žeravice - Házená Uničov 20 : 8
Mladší žačky II
6.10. 12:00 OC034 SK Žeravice - TJ Cement Hranice 22 : 8
6.10. 10:30 OC033 DHK Zora Olomouc A - TJ Cement Hranice 21 : 4
6.10. 09:00 OC032 SK Žeravice - DHK Zora Olomouc A 8 : 16
MSL Muži I.
29.9. 10:15 TA003 TJ Senice na Hané - Trnávka 20 : 23
22.9. 15:00 TA011 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Holešov B 20 : 29
8.9. 15:00 TA004 TJ Sokol Horka n.M. - Krmelín 17 : 37
MSK_OLK Starší žáci
13.10. 11:40 TC021 HBC Olomouc 1966 A - Karviná A 19 : 25
13.10. 10:20 TC020 Ostrava - Karviná A 19 : 22
13.10. 09:00 TC019 HBC Olomouc 1966 A - Ostrava 20 : 25
MSK_OLK Mladší žáci
24.11. 16:45 TE048 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Tatran Litovel 24 : 32
24.11. 15:30 TE047 Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel 21 : 27
24.11. 14:15 TE046 TJ Sokol Centrum Haná A - Házená Velká Bystřice 25 : 17
MSK_OLK Starší žačky
15.9. 12:00 TI006 DHK Litovel - Hrabůvka 33 : 6
15.9. 10:30 TI005 Sokol Poruba - Hrabůvka 24 : 8
Další
Kalendář