Moravskoslezský
krajský svaz házené

.
Radek Horák
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1977
Typ licence Licence C
Platnost licence 10.12.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
13.10. 15:00 AG022 Kopřivnice - Liberec 36 : 32
2.liga starší dorostenci V
6.10. 17:30 AI013 TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 28 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
13.10. 13:00 ALB022 Kopřivnice - Sokol Ostrava 37 : 22
7.10. 17:00 ALB017 TJ Nový Jičín - HC Zubří B 18 : 51
6.10. 15:30 ALB013 TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 36 : 26
Český pohár mužů
15.9. 17:00 AM047 Luhačovice - TJ SOGOS Holešov 36 : 24
1.9. 10:00 AM016 Hlučín - Rožnov p.R. 32 : 24
2.liga mladší dorostenky - východ
22.9. 17:00 AVB010 Sokol Poruba B - 1.SC Bohumín 21 : 25
LOLK Mladší žactvo II.
6.10. 12:00 OD009 TJ Cement Hranice - Velká Bystřice/Žeravice 14 : 19
MSL Muži I.
14.10. 10:00 A1021 Trnávka - Hlučín 18 : 14
23.9. 10:30 A1010 Krmelín - SKH Polanka B 30 : 24
9.9. 12:00 A1001 SKH Polanka B - Trnávka 21 : 29
MSL Muži II.
16.9. 17:00 A2008 Nový Jičín - SK Droždín 17 : 32
MSL Starší žáci I.
30.9. 10:30 B011 Polanka - Karviná A 18 : 23
12.9. 18:15 B003 Kopřivnice - Karviná A 19 : 19
9.9. 10:30 B001 Polanka - Ostrava 24 : 25
MSL Starší žáci II.
23.9. 12:00 C010 Krmelín - Nový Jičín 17 : 26
MSL Mladší žáci I.
14.10. 11:45 D017 Trnávka A - Fr.-Místek A 10 : 22
30.9. 09:00 D011 Polanka - Karviná A 11 : 24
9.9. 09:00 D001 Polanka - Ostrava 16 : 28
MSL Mladší žáci II.
14.10. 13:00 E021 Trnávka B - Kopřivnice 16 : 15
23.9. 09:00 E010 Krmelín - Nový Jičín 20 : 14
MSL Ženy
16.9. 15:00 I004 TJ Nový Jičín - Ostrava 23 : 35
Další
Kalendář
20.10. 17:00 2.liga ženy - východ AT014 L.Zubří - Karviná
21.10. 10:00 MSL Starší žačky J026 Ostrava-Zábřeh - Lesana Zubří
21.10. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB030 Zábřeh - TJ Nový Jičín
21.10. 15:30 2.liga starších dorostenek AUB030 Ostrava Zábřeh - S.Vršovice
27.10. 09:00 MSL Starší žačky J029 Karviná - TJ Nový Jičín
27.10. 11:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB035 Karviná - SK Žeravice
4.11. 13:00 2.liga ženy - východ AT021 Karviná - Házená Velká Bystřice
11.11. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB048 1.SC Bohumín - SK Žeravice
25.11. 12:00 1.liga starších dorostenek AUA054 Poruba A - Písek
25.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV054 Poruba - Háje
2.12. 18:00 2.liga muži SM AF055 Rožnov p.R. - SK Žeravice