Moravskoslezský
krajský svaz házené

Sponser Food

Kalendář

<červen 2019>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
.
Radek Horák
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1977
Typ licence Licence C
Platnost licence 10.12.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
10.3. 16:30 AF080 SKH Polanka n.O - Házená Uničov 24 : 24
2.12. 18:00 AF055 Rožnov p.R. - SK Žeravice 31 : 20
24.11. 18:00 AF052 Napajedla - MHK TAEDA Karviná 23 : 29
28.10. 17:00 AF029 L.Zubří - Pepino SKP F-M B 31 : 26
1.liga starší dorostenci
23.3. 15:00 AG094 Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 30 : 24
13.10. 15:00 AG022 Kopřivnice - Liberec 36 : 32
2.liga starší dorostenci V
2.3. 17:30 AI078 TJ Cement Hranice - TJ D.Cerekev 31 : 25
24.11. 16:00 AI052 TJ FS Napajedla - TJ Cement Hranice 24 : 34
17.11. 13:30 AI046 TJ Cement Hranice - Bohunice 35 : 26
6.10. 17:30 AI013 TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 28 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
11.5. 16:45 ALB125 Házená Paskov - TJ Sokol Luhačovice 41 : 41
4.4. 17:00 ALB070 HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice 48 : 19
23.3. 13:00 ALB094 Kopřivnice - HC Nový Jičín 46 : 16
17.3. 17:00 ALB087 HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H. 31 : 27
10.3. 14:30 ALB080 SKH Polanka n.O. - TJ Tatran Litovel 33 : 34
2.3. 15:30 ALB078 TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O. 29 : 24
9.12. 16:00 ALB061 HC Nový Jičín - Rožnov p.R. 30 : 32
17.11. 15:30 ALB046 TJ Cement Hranice - Házená Paskov 32 : 23
10.11. 09:00 ALB040 Házená Paskov - SKH Polanka n.O. 36 : 37
13.10. 13:00 ALB022 Kopřivnice - Sokol Ostrava 37 : 22
7.10. 17:00 ALB017 HC Nový Jičín - HC Zubří B 18 : 51
6.10. 15:30 ALB013 TJ Cement Hranice - Rožnov p.R. 36 : 26
Český pohár mužů
15.9. 17:00 AM047 Luhačovice - TJ SOGOS Holešov 36 : 24
1.9. 10:00 AM016 Hlučín - Rožnov p.R. 32 : 24
Žákovská liga starších žáků
16.2. 16:20 AO109 HBC Olomouc 1966 - Liberec 19 : 19
16.2. 14:30 AO107 Polanka - HBC Olomouc 1966 14 : 22
16.2. 12:40 AO105 HBC Olomouc 1966 - Dukla A 16 : 16
16.2. 10:50 AO103 Dukla A - Liberec 17 : 11
16.2. 09:00 AO101 Liberec - Polanka 18 : 10
2.liga ženy - východ
12.5. 17:00 AT058 Poruba B - SK Žeravice 29 : 22
Další
Kalendář